KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13565008
nr 1356 5008
Hans Johansson, Komposition. Signerad, daterad -81. Olja på duk, 128x208 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 oktober 2020
kl 19:17:58
700 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)